Novinky

Výsledek zápisu do dětských skupin na školní rok 2020/2021 ZDE.

Máme volná místa v příměstských táborech. Komletní přehled letních příměstských táborů ZDE

Plán postupného otevírání aktivit v souvislosti s posledním nařízením vlády: 

Herna-otevřena od 26.5.2020 1x týdněkaždév úterý 8,30-12,00 hod. Na dvorku DC dráček - podrobné informace v menu "Herna".

Cvičení pro dospělé: jóga, zdravotní cvičení v provozu. Bez roušek, maximum 10 osob. Roozpis cvičení v menu "Cvičení pro dospělé".

Individuální terapie:  v provozu od 11.5.2020

Kroužky –zrušeny, budeme všem vracet peníze 19-20.5.2020.

Tábor rodičů s dětmi na Šumavě se ruší.

Příměstské tábory zůstávají v platnosti.  Platby proběhnou od 11.6. do 15.6.2020. Pokud někdo již dnes ví, že na přihlášený tábor nepůjde, prosím o zprávu (nabídnu náhradníkům). Zároveň přidáváme jeden tábor pro děti ve věku cca 5-8 let (plus mínus 1 rok) v termínu 20.-24.7.2020.

 Akce pro veřejnost: ZRUŠENY - Pohádková cesta bude buď v červnu nebo v září.

Dětské skupiny: Otevíráme 11.5.2020.  Čestné prohlášení ZDE. Hygienická pravidla ZDE.. Všechny naplánované akce a výlety do konce června zrušeny (výlet do svíčkárny, do ZOO a do Čelákovic, návštěva školky). Letní provoz – zachován, možno se v červnu ještě dohlásit. Platby posunuty na červen.

Od září budeme hledat novou kolegyni do našeho týmu. Jste optimistická, empatická a pracovitá? Pracujete ráda v týmu a učíte se novým věcem? Přečtěte si náš inzerát ZDE. Jedná se o brigádu na DPP, na 3 dny dopoledne. Vhodné pro maminku s dítětem okolo 2 let.

Dráček je nyní nově s vámi online ve veřejné facebookové skupině https://www.facebook.com/groups/dcdracek/. Připojit se mohou všichni rodiče, i když třeba s dětmi do nehvizdského dětského centra či dětských skupin zatím nechodí.  Rozjela se již virtuální herna, každé úterý a čtvrtek „Inspiro herna“ a ve středu „Montessori herna“ a „Zpívánky“. Zároveň spouštíme virtuální dětskou skupinu, a to každý den. Naše učitelky/chůvy budou vkládat krátká videa. Budeme opakovat písničky z našeho programu, komunitní kruh, rozcvičku, rozdáme si i nějaké úkoly, třeba zahrajeme pohádku. Nebude chybět ani zpěv s Hankou.

Soutěž  1.5 2020 oslaví DC Dráček  9 let od svého otevření. Za těch 9 let jsme společně ušli velký kus cesty, z malého mateřského centra „Nad poštou“  do Centra v dnešní podobě. Je tradicí, že k našemu výročí pořádáme akce a soutěž. Letos je však situace jiná. Nevíme, zda se nám podaří uspořádat narozeninovou hernu ani Pohádkovou cestu. Soutěž však uspřádat můžeme virtuálně. Vyrobte s dětmi jakýkoliv výrobek (stačí i obrázek) na téma Dráček. Fantazie je jen na vás. Fotku výrobku pošlete e-mailem do konce dubna. Nezapomeňte připsat jméno a věk soutěžícího. V květnu uspořádáme výstavu (faktickou či virtuální), a tři nejlepší bohatě odměníme.